HĽADÁME K NÁM PROSTE FAKT INTELIGENTNÉHO ABSOLVENTA

Ťažký nadpis. No lepší som nevymyslel :) Potrebujeme pomoc pri komunikácii s affiliate publishermi a človeka na pomoc s riešením interných projektov. A hlavne, chceme šikovného a inteligentného absolventa/absolventku. S čistou hlavou a vysokou absorpčnou schopnosťou nových vecí. Všetko ťa naučíme. Len fakt potrebujeme, aby si nebol/a ako Dory z Nema, ktorá po 3 sekundách všetko zabudne :)

Ozvi sa, čakáme :)

polgari@leadmedia.sk

Pošli prosím ťa veci k veci. Vatu mi netreba. Potom sa vidíme na pivo-pohovore :)


http://www.polgari.sk

http://sk.linkedin.com/pub/stefan-polgari/

https://twitter.com/StefanPolgari

http://www.dognet.sk/


BUĎ KAMOŠ, POZDIEĽAJ. ĎAKUJEM :)

KUK! :)

Mal tu byť ukrytý poklad, ale ten ťa čaká až u nás :)

NIE SME AGENTÚRA, KORPORÁT A ANI POBOČKA
Je nás sedem. Teda, deväť aj s brigádničkami. Riešime affiliate sieť Dognet. Ako funguje affiliate marketing? Máme k tomu intergalaktické  video. 

Viem ti platiť 1200€ mesačne na faktúru + neskôr odmeny. Ver či nie, ja sám od seba zvyšujem platy ... Proste budeš vidieť, že ak veci čo spravíš, fungujú, odzrkadlí to aj na výplate. Nesľubujem ti podiel vo firme, no podiel na celkovom zisku firmy nevylučujem.


Viem, inde by ťa zaplatili asi lepšie. No, ja som dal karty na stôl.

V živote nejde len o peniaze a to ty dobre vieš.

Mám rád čistý stôl. Nemáme sterilné hipsterské kancle. Nemáme klientov, ktorí stále niečo chcú a ani ťa nebudem nútiť chodiť na "husacinu" a usmievať sa na fotke. Nebudeš musieť robiť "spoločné raňajky" a ani chodiť na team buildingy, ak nechceš. Nebudeš mať každý týždeň "international status call" s celým svetom a ani nejakého rýchlo kvašeného "menežerisa", ktorého si nikdy nevidel ... a ani neuvidíš. Nie sme startup, nemáme "investora" a ani nejakého optimistu, čo mudruje. 

Na to stačím ja :D


Dognet existuje 5 rokov. Rozbiehal som ho de facto sám, procesy a aj všetko som nastavoval ja. Všetko čo robíme má zmysel. Skúšame veci, učíme sa a často pálime peniaze. No bez toho sa progress dosahuje ťažko. Dávam sem pár fotiek, nech máš predstavu :) Nejaké fotky sú aj na Facebooku.

Nebudem ťa nútiť mať Windows alebo Mac. Vyberieš si čo chceš a to ti kúpim. Od myšky, cez monitor až po stoličku. Sedíme na Karpatskej 6 v Bratislave, 3 dni v týždni. Dva dni je stále home office - väčšinou pondelok a piatok. Žiaľ, nie je to ako v agentúre, kde si ľudia myslia home-office = dovolenka. Makáme a veľa, no nechcem od ľudí, aby ostávali do večera alebo robili po víkendoch. Proste, "nine to five". 


Nemám hipsterské fotky kanclov. Máme pekné priestory, v malej budove v centre. Ráno sa dá aj zaparkovať a máme klímu, zdieľanú kuchyňu a zasadačku. Tiež ale super terasu a párty pivnicu. Vieš, ono je ľahké si zaplatiť drahé kancle a o pár mesiacov skrachovať. Naša firma má stabilný základ a počítame s ľuďmi na dlhé roky. Nie len do vtedy, kým "sú klienti", alebo kým to nehodíme na nejakého Inda. 

To bude v rámci práce hlavné. Primárne ťa potrebujeme na komunikáciu s publishermi, kontrolu reportov a tak. Je to kúsok aj technická vec, ale nič dramatické. Keďže musíš byť inteligentný/á, tak sa to naučíš do pár minút. Máme to overené na brigádničkách :)  


Následne ti dáme na starosť nejaký interný projekt a ten budeš "hrotiť". Aký? Ešte neviem. U nás je stále niečo nové. Možno preberieš prácu niekoho čo u nás je, alebo dostaneš niečo nové. Projektov máme viacero. 


Všetko je ale veľmi zaujímavé, rýchle a hlavne "naše". Rýchlo uvidíš, čo koľko zarába, aký význam má tvoja práca a čo má zmysel a čo nie. Proste, dream job :) Nevylučujem, že budeš neskôr viesť celé projekty, rozhodovať a žiť s nimi. Z dlhodobého hľadiska nemám problém ani ti dať v projekte podiel. 


Jediné, čo chcem je to, aby si makal/a. 

KOMUNIKÁCIA A PROJEKTY

PÁR PEKNÝCH SLOV O NÁS

MILIÓNY HUF-KOV, EUR, YENOV a DOLÁROV.

KDE, KEDY A S ČÍM?